Правила користування сайтом

  Image

  Дані правила поширюються на всіх відвідувачів і користувачів сайту incub.in.ua. (Як справжніх, так і майбутніх). Використовуючи матеріали сайту, користувач висловлює свою згоду з даними правилами.

  Загальна правова інформація
  Дія правил користування цим сайтом поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб.

  Інкубаційна станція «Вишнева долина» (далі - "Власник") залишає за собою право змінювати надані дані, послуги і продукцію в будь-який час без попереднього повідомлення. Посилання на продукцію та послуги третіх осіб робиться в інформаційних цілях і не має на увазі, що Власник їх підтримує або рекомендує.

  Захист авторських прав
  Всі права на інформацію, розміщену на даному сайті, належать Власнику.
  Зміна матеріалів або використання їх за іншим призначенням є порушенням авторських прав
  У разі порушення правил користування цим сайтом Власник залишає за собою право застосувати до порушників всі допустимі законом запобіжного заходу і захисту своїх порушених прав.
  На інших сторінках цього сайту можуть міститися інші зауваження про права власності та інформація про авторські права; містяться в них положення також повинні бути враховані і дотримані.

  Обмежена ліцензія

  Будь уривок (фрагмент інформації розміщеної на сайті) може бути без попереднього дозволу процитовано, але тільки з обов'язковим посиланням на цей сайт.

  У всіх інших випадках дана інформація не може бути відтворена ні в якій формі, ніякими засобами без попередньої письмової згоди Власника. За письмовим дозволом звертатися за контактною інформацією, розміщеною на сторінці за адресою: web-master.dp.ua
  Всі інші дії будуть витлумачені як непряме, навмисне або будь-яке інше привласнення ліцензії або прав на патент, торгову марку або привласнення авторських прав Власника або третьої особи.

  Вимоги до розміщення коду посилання на наш сайт
  Перераховані нижче вимоги є обов'язковими і недотримання їх означає порушення обмеженою ліцензії з усіма витікаючими наслідками.
  1. Код посилання на наш сайт повинен розміщується без змін і модифікацій.
  2. Сторінка, де розміщений код нашого лінку повинна бути відкрита для індексування пошуковими системами (відсутність заборони на індексування в файлі robots.txt, відсутність тегів і, переходів через скрипт і інших методів, що перешкоджають індексуванню нашого лінку).
  3. Наявність посилання з головної сторінки сайту на каталог ресурсів (якщо наша посилання розміщується в каталозі ресурсів).
  4. Можливість дістатися, не більше ніж за 3 переходи (кліка) по сайту, на сторінку, де, можливо, буде розміщена наша посилання.
  Приклад: Головна сторінка -> Каталог ресурсів -> Розділ каталогу -> Сторінка з нашої сторінки.
  5. Посилання на наш сайт повинна бути прямою.

  Звільнення від відповідальності
  Тією ж мірою, в якій це дозволено законодавством, Власник сайту і пов'язані з ними компанії, директори, відповідальні керівники, співробітники, агенти, підрядники, наступники або довірені особи не несуть відповідальність за будь-який збиток, що випливає прямо або побічно з використання даного сайту або будь -або іншого сайту, пов'язаного з даним сайтом. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту і бути підставою для їх судового переслідування. Власник сайту не заявляє і не гарантує, що будь-який файл або програма, які можна завантажити з даного сайту і / або використовувати з його допомогою, вільних від помилок, вірусів, дефектів та інших чинників, які можуть завдати шкоди даними, а також апаратного або програмного забезпечення користувача.

  Послуги Сайту надаються за принципом "як є" без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власника Сайту і відшкодування можливої ​​шкоди, заподіяної шкоди Користувачеві.

  Ні адміністрація сайту, ані її партнери або співробітники не гарантують безперебійної і безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовність його матеріалів.

  Власник сайту не несе ніякої відповідальності перед Користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов'язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному сайті.

  Точність інформації
  Власник буде докладати всіх зусиль, щоб забезпечити точність і актуальність даних, що містяться на цьому сайті. У представленій на цьому сайті, можуть містити технічні неточності або друкарські помилки. Власник не бере на себе ніякої відповідальності за точність інформації, що надається на сайті, і весь ризик використання такої інформації покладається на користувача.

   

  Інкубаційна станція
  «Вишнева Долина»

  +380 (96) 824 37 93
  +380 (95) 889 39 82

  Україна, Дніпропетровська область,
  Дніпропетровський р-н
  сел. Шевченко вул. Миру 1б,
  (по Криворізькій трасі біля Бика)

  Авторські права

  © Інкубаційна станція «ВИШНЕВА ДОЛИНА», 2000-2019

  © Создание сайта «Интернет-мастер», 2019